تشخیص ادکلن اصل از فیک

ده مرحله تشخیص ادکلن اصلی که هیچ ایرانی از آن خبر ندارد.

 

خرید ادکلن اصلی وعطر اصلی اورجینال

روش تشخیص دادن

ادکلن تقلبی و فیک از نوع اصلی

همه افراد بارها از راههای گوناگون استفاده کرده‌اند شاید بیشتر وقتها از خرید کردن ادکلن راضی بوده ایم ولی برعکس گاهی اوقات خریدهایی داشتیم که از خرید آن ناراضی بوده ایم.

علت نارضایتی

بیشتر علت این نارضایتی ها به خاطر این است که در مورد آن کالا هیچگونه شناختی نداریم . خیلی وقت ها برای من اتفاق افتاده که افرادی هستند که برای خریدن عطر و ادکلن به فروشگاه ها می روند و می خواهند یک ادکلن اورجینال و اصلی را بخرند و سوال همیشگی و دائمی آنها این است که چطور بتوانند یک عطر اصل و یا تقلبی را بشناسند و همیشه می پرسند که فرق بین تقلبی و اصل بودن در چیست من همیشه با مشتریان می آموزم که چطور بتوانند یک انتخاب درستی داشته باشند.

خریدن عطرو ادکلن اگر چه برا ی بسیاری از افراد لذت بخش است ولی کارآسانی وساده ای نمیباشدوکار دشواری است.

من قصد دارم در این مقاله ۱۰ راه تشخیص ادکلن فک را با اصلی برای شما بنویسم تا به صورت دائمی در دسترس همگان باشد و به راحتی از این تجربیات بتوانند استفاده کنند.

اگر می خواهید یاد بگیرید چگونه ادکلن تقلبی و فکر را از اصلی تشخیص بدهید با خواندن این مقاله می توانید تبدیل به فردی شوید که تا از ۱۰ متری  عطر و ادکلن فیک را از اصلی تشخیص می‌دهد بنابراین مراحل را یکی به یکی با من انجام بدهید.

۱  ابتدا پلاستیک روی بسته بندی عطر و ادکلن را چک کنید

یکی از راههای شناخت ادکلن نوع بسته بندی می باشد یعنی اگر قصد دارید به آسانی و راحتی بدون حتی در دست گرفتن یک ادکلن تشخیص بدهید که این کالا اورجینال است یا فیک به پلاستیکی روی بسته بندی آن قرار گرفته است به خوبی دقت کنید پلاستیک باید کاملاً صاف باشد و هیچ خش و خطی بر روی آن نباشد برخی از برندها مانند برند دیور چسبهای را روی قسمت پلمپ شده ادکلن در بالای کالا می چسبانند شما حتماً باید توجه کنید که قسمت پلمپ پلاستیک باید به صورت پمپ خطی باشد و برچسب برند بر روی آن چسبیده باشد پس هنگامی که مشاهده کردید پلاستیک روی جعبه دارای موج می باشد و یا از جنس مرغوب و خوبی نیست یا خط و خش روی آن دارد حتماً بدانید که این ادکلن یا اسب تقلبی و فکر است.

۲  جعبه ادکلن ورا حتماً در دست بگیرید

اکنون نوبت به جعبه می رسد جعبه  ادکلن اورجینال از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است برای فهمیدن آن باید به فونت هایی که در روی آن قرار گرفته است دقت و توجه کنید اگر با کشیدن ناخن روی آن برجستگی‌های را احساس کنید به یک نشانه اصل بودن است و در زیر جعبه یک کدهای نوشته شده که شما میتوانید با نصب کردن یک نرم افزار موبایلScanner بارکد ای را که در روی جعبه قرار گرفته است را اسکن کرده و بعد از جستجو کردن نام ادکلن و شرکت سازنده آن به بعضی از مشخصه های این عطر به درست بودن و صحیح بودن این بارکد برسید و مطلب دیگر اینکه از لحاظ شکل ظاهری رنگ جعبه و کیفیت آن نگاه کنید در صورت نامرغوب بودن حتماً این ادکلن تقلبی و فیک است.

۳  جعبه را تکان دهید

جعبه را حتماً در دست بگیرید و آن را تکان دهید اگر عطر و ادکلن ای که داخل آن قرار دارد محکم باشد و هیچ گونه صدای را احساس نکنید به احتمال قوی این ادکلن اورجینال و اصل می باشد.

شیشه را از درون جعبه بیرون آورید

تازه کار ما آغاز می شود بهترین روش و راه برای تشخیص دادن اصلی بودن ادکلن این است که شیشه آن را از درون جعبه بیرون آوردید و موارد گفته شده را چک کنید یک کاری را که شما باید انجام دهید این است که نام ادکلن  را در موتورهای جستجو سرچ کنید به طور مثال می‌توانید جستجو کنی امواج اینترلود با این روش می توانید عکس هایی که مربوط به این ادکلن است را ببینید و به آسانی این نکات را بررسی کنید.

۴  درب آن را باز کنیم و دوباره آن را ببندید

بیشتر ادکلن های اورجینال این خصوصیت را دارند که با جدا کردن و دوباره گذاشتن در یک صدای کلیک به گوشتان می رسد و در ادکلن باید به صورت محکم و بدون هیچگونه لقی در جای خود قرار بگیرد. و یک مطلب دیگر این می باشد که وزن در  ادکلن های اورجینال و اصل خیلی بیشتر از انواع فیک ومشابه آن می باشد بنابراین به این نکته توجه و دقت کنید.

۵  به ظاهر شیشه ادکلن توجه و دقت کنید.

جنس شیشه  ادکلن یک مورد دیگری می باشد که همه برندهای مطرح شده در دنیا بسیار زیاد به کیفیت آن توجه دارند شیشه های ادکلن اصل و اورجینال جنس بیشتر آنها از یک کریستال به صورت چند لایه می باشد و در نگاه اول می توانیم آن را تشخیص دهیم اگر بر روی  شیشه ادکلن ناصافی و هر گونه چین وچروک را دیدید و یا خط و خش و ناصافی را روی آن احساس کردید

باید بدانید حتما این ادکلن تقلبی و فیک است.

۶  به رنگ  اسانس ادکلن در زیر نور نگاه کنید

به طور کلی از و ادکلن های فیک چون در آن از الکل استفاده می شوند دارای رنگ کم رنگ تری نسبت به ادکلن های اورجینال و اصلی هستندولی در برخی موارد بدلیل استفاده کردن رنگ در ادکلن پر رنگ تر هستند که موجب میشود بر روی لباس لک بیفتد.

پس از جستجو در اینترنت به رنگ آن توجه کنید و عکس آن را با ادکلنی که در دست شما قرار گرفته است مقایسه کنید البته این نکته نیاز به تجربه دارد ولی با چند بار آزمون و خطا و صحیح و تلاش می توانید به این نکته پی ببرید.

۷  ادکلنی را که در دست دارید به خوبی تکان دهید خواهید دید که روی آن حباب به وجود می‌آید اگر این حباب های به وجود آمده به سرعت از بین برود این نشان‌دهنده استفاده کردن الکل در عطر و ادکلن میباشد در نتیجه آن تقلبی و فیک است ادکلن های اورجینال و اسب ۱۵ الی ۳۰ ثانیه طول می کشد تا حباب های آن به طور کامل  از بین برود.

۸ اسپری آن را امتحان نمایید

اگر به آسانی و راحتی پخش شدن اسپری  صورت گرفت و به کناره های والف برخورد نکرد و درب آن به آسانی و راحتی فشار داده می‌شد و هیچ گونه مشکلی نداشت و مطلب مهم دیگر اینکه محل اسپری کردن به صورت دایره شکل بود و پخش شدن مایع ادکلن به طور یکنواخت در همه قسمت های گوناگون به صورت پودری صورت گرفت در اینجا می توان به آن اعتماد کرد و فهمید که این ادکلن  به صورت اورجینال و اصل می باشد ولی در غیر این صورت باید به اورجینال و اصل بودن آن شک کرد.

۹  به والف داخل ادکلن اورجینال نگاه کنید

یکی از راه‌های مهم تشخیص اصل بودن ادکلن ای می باشد که ادکلن یک کالای لوکس به حساب می‌آید و در ساختن آن از مواد درجه یک کی باید استفاده شود یکی از چیزهایی که شرکت‌های سازنده ادکلن همیشه آن را رعایت می کنند والف  ادکلن است بنابراین باید توجه و دقت کنید که این نکته را چک کنید اگر در ادکلن را باز کردید و دیدید که پلمپ والف از جنس پلاستیک بود ممکن است که فک و تقلبی باشد ولی اگر جنس پلمپ آن از آلومینیوم بود و جنس محکمی داشت حتماً اصل است  چون برای اینکه  با اسپری کردن مدام خراب نشود یا نشتی پیدا نکند از جنس آلومینیوم حکم استفاده می کنند.

۱۰  اصیل بودن بوی ادکلن اصل و اورجینال

بعد از آنکه ادکلن را سپری کردید باید بوی متحیر کننده و حیرت آوری از خود داشته باشد و به صورت کامل جذب کننده باشد در این قسمت باید یک مطلب اشاره کرد که بوی عطرها به سه بخش تقسیم می شود نت اول که خیلی تند است ودر ۱۰ دقیقه اولیه نمود پیدا می کند

نت میانی که بوی گل را دارد و دوام آن زمان بیشتری است و در آخر نت پایه که بوی پایه را تشکیل می دهد و باعث ماندگاری واقعی عطر می شود اگر این سه قسمت را این کرد و ماندگاری آن به صورت کم بود حتماً تقلبی و فکر می باشد ولی در غیر آن ادکلن به صورت اورجینال و اصل می باشد.

پیشنهادات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید تا هم بتوانید از تخفیفات خاص و ویژه عطر پیج مطلع شوید و هم ما را در این امر راهنمایی کرده باشید.

۱۵ راه وروش برای اینکه بتوانید از تقلبی را از  اصلی تشخیص دهید.

تشخیص دادن یک عطر تقلبی از یک عطر اصلی کار بسیار سخت می باشد با افزایش یافتن هزینه و قیمت عطرهای اصلی جای هیچ گونه شک و تردیدی وجود ندارد که شما باید در خریدن  عطر دقت زیادی داشته باشیم و تمام مواردی را که برای اسب بودن یک عطر موثر است را بررسی کنید.

به گزارش گروه اجتماعی

خبرگزاری برنا: به علت وجود نداشتن قانون کپی رایت در کشور عزیز ما ایران وارد کردن انواع گوناگون عطرهای تقلبی و فیک و اصلی  امکان دارد توجه داشتن به تقلبی و اصلی بودن یک عطر نشان دهنده هنر شما است که بتوانید هنگامی که می خواهید یک عکس را خریداری کنید با روش و تکنیک هایی که در ادامه به شما می گوییم بتوانید فکر و اصلی بودن یک عطر را تشخیص دهید اونی که فروشنده حقیقت کلام را به شما گفته است یا نه.

امروزه به سختی به دست می آید و علف خرس نیست که   بتوان به راحتی آن را با خریدن اجناس تقلبی به هدر داد مواظب و مراقب باشید که فروشنده ها از شما سوء استفاده نکنند.

چگونه می توان تشخیص داد که یک عد اورجینال است یا فیک وتقلبی؟

برای تشخیص دادن عطر اصلی از تقلبی اولین و مهم ترین مسئله ای میباشد که افراد قبل از عطر اصلی را دیده و یا از آن استفاده کرده باشند تا بتوانند با آن چه که دیده اند و یا قبل از استفاده کرده اند  را با آنچه که در دست دارند مقایسه کنند ولی در هر حال افرادی که تا کنون عطر اصلی نخرید اند و یا استفاده نکرده اند با توجه به این نکات می‌توانند با رعایت کردن یک سری موارد خاص در اولین خرید خود درصد ریسک خرید خود را پایین بیاورند.

بیشتر بخوانید

هرگز روی این قسمتهایی از بدن عطر نزنید

بهترین راه عطسه زدن برای بوی بیشتر آن و ماندگار شدن آن

۱  نخستین و مهم ترین راه برای خرید یک کالای اصلی این است که از یک فروشنده که منصف و قابل اعتماد از خرید کنیم. دست فروش ها که اقدام به فروش عطر را با قیمت حدود ۳۵ الی ۴۰ هزار تومان می‌فروشند فروشنده قابل اطمینان نیستند و هرگز نباید به آنان اعتماد کرد.

کلکسیون ماشین کریستیانو رونالدو از نزدیک

پیشنهاد امروز

درباره خرید عطر می توانید از تجربه ای که دوستانتان دارند استفاده کنید و با آنها اعتماد کنید و برای خرید کردن با آنها مشورت کنید و یا با خرید کردن از یک فروشنده معتبر یا فروشگاه قابل اطمینان میتوانید از خرید کردن اعطای تقلبی دوری کنید.

تشخیص دادن عطر اورجینال از تقلبی

برای فروش عطر و ادکلن بازارهای فروش گوناگون و  متعددی وجود دارد از فروشگاه های مخصوص ادکلن گرفته تا  بوتیک های لوازم آرایشی مهم است که از معایب و مزایای خرید از هر کدام از آنها آگاه شوید.

همیشه و در همه حال خرید کردن از فروشگاه ها برای عطر و ادکلن می توانند یک گزینه امن‌تری باشند زیرا می توانید سوالات خود را از فروشنده ها بپرسید و بسته بندی بطری ها را از نزدیک مورد بررسی قرار دهید.

و مزیت فروشگاه ها این است که دارای یک مکان ثابت می باشند و اگر متوجه شدید و فهمیدید که عطر شما تقلبی و فیک است می‌توانید آن را پس دهید و توجه داشته باشید که اگر از دست فروشان و یا بازار روز های که مغازه دار هستند ولی جای ثابتی ندارند خرید کنیدوبعد متوجه تقلبی بودن آن شوید برای پس دادن عطر می‌توانید دچار مشکل شوید.

۲  اگر می خواهید به صورت اینترنتی از فروشگاه ها خرید کنید پس باید به نماد آن فروشگاه توجه کنید که دارای اعتماد باشد تا جایی که برای شما امکان دارد از فروشگاه های معتبر که در سطح شهر قرار دارند عطر را خریداری کنید ولی اگر می خواهید به صورت اینترنتی خرید داشته باشید سعی کنید که از فروشگاه هایی که صاحب برند معتبر هستند و سال های زیادی در زمینه لوازم آرایشی و عطر در ایران فعالیت می‌کنند خرید خود را انجام دهید.

برای خرید اینترنتی و خرید از فروشگاه ها باید حتماً به نماد اعتماد و تعداد ستاره‌های آن فروشگاه دقت و توجه کنید این نماد نشان می دهد که کیفیت جنس و اصالت کالا در فروشگاه به چه صورت است.

تشخیص عطر فیک

یکی از عوامل مهمی که در افزایش تجارت الکترونیکی و به وجود آمدن اعتماد و اطمینان در بین کاربران خدمات الکترونیکی شده است.

مرکز توسعه تجارت الکترونیکی در ایران مسئول به وجودآمدن زیر ساخت‌های امنیت و نماد اعتماد الکترونیکی به مشاغل و کسب و کارهای اینترنتی را به عهده دارد.

مهمترین و موثرترین قدم برای به وجود آمدن فضای تجارت الکترونیکی و ساماندهی کردن سایت های تجاری در کشور می باشد. به طوری که مردم در هنگام خرید کردن از راه اینترنتی بتواند با اطمینان از این سایتها و تعهداتی که در قبال  آنان عمل می‌کنند مصرف کنندگانی که قصد خرید دارند حقوق آنها را به رسمیت بشناسند.

۳  مواظب باشید عطرهایی که وارداتی هستند از سازمان غذا و دارو دارای برچسب سلامت و اصالت باشند.

اگر  عطری وارداتی باشد و از داخل کشور آن را خریداری کرده باشید باید روی آن یک برچسب زرد رنگ با کدهای نوشته شده داشته باشد و اگر این کت و برچسب را نداشت این کالا  به صورت قاچاق وارد کشور شده است ولی با وجود این برچسب میتوانید خیالتان راحت باشد که از وزارت بهداشت و سلامت مجوز دریافت کرده است.

با مطالعه کردن این لینک می توانید به صورت واضح و روشن با برچسب به ردیابی و کد رهگیری اسیر بودن کالا و سلامت آن را تشخیص دهید به طور کلی این مطلب دارای اهمیت زیادی است یک عقیده دیگر وجود دارد که این میباشد عطری که اورجینال است دارای لیبل وزارت بهداشت است این مسئله یک تصور غلط و اشتباه است زیرا بیشتر از عطر هایی هستند که از راه پروازی و مسافران به داخل کشور وارد می شوند و از و اورجینال هستند فرق عطری که دارای لیبل است و عطری که لیبل ندارد در قیمت آن می باشد معمولاً عطرهای لیبل دار گران تر  هستند به عنوان مثال برند Chanel اصلاً لیبل ندارد و تمامی عطرهای که در بازار وجود دارند بدون لیبل هستند.

در اینجا یک سوال مهم مطرح می شود که آیا اگر عطر را دیدیم که طرح شبنم ولی ولی وزارت بهداشت  را دارا بود می‌توان اعتماد کرد که این عطر اصلی است یا خیر؟

در پاسخ می‌توانیم بگوییم بله اگر عطری لیبل وزارت بهداشت و طرح شبنم را داشته باشد ۱۰۰% اصل و اورجینال می باشد فقط در صورتی که کدهای روی برچسب با داخل سایت یکی نباشد می توان گفت این عطر تقلبی است.

این لینک را مطالعه کنید

چه عطری فیک وتقلبی است؟

۴  در فروشگاههای اینترنتی به نوشته ها و شعارهایی که بر روی در و دیوار سایت نوشته اند دقت کرده و حواس خود را جمع کنید. هنگامی که می‌خواهید از فروشگاههای اینترنتی و یا فروشگاه هایی که در شهر قرار گرفته اند خرید کنید به این شعارها دقت نکنید و گول آنها را نخورید. مشتری و خریدار گرامی برای اعتماد بیشتر و رضایت شما از کالایی خریداری کرده‌اید تا ۷ روز میتوانید کالا را برگشت دهید.

 

این فروشگاه همه کالاهای خود را ضمانت می کند.

سابقه طولانی و اعتبار این فروشگاه در بالاترین سطح فروش اینترنتی عطرو ادکلن در کشور ایران قرار گرفته است اصالت محصولات و کالاهای این فروشگاه می تواند یک  نکته قابل قبول و قابل اعتمادی باشد.

اگر نسبت به خرید کالا اعتراض و یا ابهامی دارید می توانید با فروشگاه تماس بگیرید کتاب با پیگیری های بخش پشتیبانی فروشگاه مشکل شما حل شود. همه این مطالب و نوشته ها به صورت شعار هستند و هنگامی که یک عطر فیک و تقلبی به دست شما می رسد و تقلبی بودن آن توسط کارشناسان متخصص تایید می گردد هنگامی که با فروشگاه تماس می گیرید متاسفانه می‌بینیم که با یکسری توضیح های خنده دار روبرو می‌شویم و به این موضوع پی می‌بریم که تمامی شعارها دروغ بوده است و پول شما به هدر رفته است و عطر را مرجان می‌کنند و اگر بخواهید شما آن را از طریق مراجع قانونی پیگیری کنید و شکایت نمایید آنقدر پشیمان می شوید.

۵  تشخیص دادن عطر اورجینال از یک عطر تقلبی و فیک به واسطه شیشه عطر

طراحی شیشه عطر به طور منحصر به فردی می باشد و دارای شفافیت خاص و ویژه است و با توجه کردن به شفافیت نوشته ای که در روی شیشه قرار دارد کپی برداری از روی آن بسیار سخت و دشوار است بطری را از نظر اندازه و شکل شفافیت و ضخامت ۶ مورد بررسی قرار دهید. در به روی بطری باید به آسانی و به خوبی بسته شود و هیچ مشکلی نداشته باشد کارخانه های تولید عطر در ساختن بطری های آن هیچگونه صرفه جویی به خرج نمی دهند اگر شیشه آن حدوداً ارزان‌قیمت و پلاستیکی به نظر می‌آید شک و تردید نکنید که آن عطرتقلبی است.

همچنین به اسپری آن به خوبی دقت نمایید و کف آن را مورد بررسی قرار دهید همه این موارد در ساختن یک عطر اورجینال موثر است سازندگان و طراحان عطر برای طراحی آن دقت زیادی می کنم و وسواس به خرج می دهند. به طور معمول درب شیشه عطر در هنگامی که تقلبی است پلاستیکی و بدون کیفیت میباشد و اگر با ناخن بر روی سطح آن بکشید و رنگ آن از بین میرود و شیشه آن به صورت صاف و صیقلی نیست.

۶  از نظر قیمت یک عطر باید با نمونه های مشابه آن که در سایتهای خارجی وجود دارد عاقلانه باشد.

اگر کسی پیدا کردید که نصف قیمت و یا یک چهارم قیمت آن را باید بپردازید حتماً در تقلبی و اصلی بودن آن شک  کنید حتی این روزها برای تقلبی بودن آن در درجه بندی کرده اند و یا مارکهای هستند که از کارخانه دارای مجوز هستند ولی تقلبی می باشند پس باید در موقع خرید کردن دقت لازم را انجام دهید و کسی که در این زمینه تجربه دارد را برای خرید با خود ببرید باید به این نکته توجه داشته باشید که یک عطر خوب و با کیفیت و اورجینال قیمت آن ارزان نیست.

۷  اندازه عطر باید به صورت کامل و پر باشد

با توجه کردن به میزان عطر و جنس شیشه آن و اندازه مایعی که درون آن قرار دارد لازم است بدانید شیشه باید شفاف و مایع آن باید پر باشد.

۸  با تحقیق کردن قبل از خرید عقد میتوان تشخیص داد آن تقلبی است یا نه.

می توانید با چک کردن وبسایت تولید کنندگان عطر ببینید که اطلاعات کافی و لازم را درباره بسته بندی و بطری و بارکدی که در روی آن ارائه کرده‌اند کافی است یا نه. و یا علاوه بر آن می توانید در فروشگاه های که معتبر هستند نحوه سلفون کشی بطری درباره عطر مورد نظر خود را ببینید تا هنگامی که عطر را به صورت اینترنتی خرید میکنید آشنایی کامل با بسته بندی آن را داشته باشید.

۹ بوی عطر باید نت های توضیح داده شده در مشخصات عطر را دارا باشد و ماندگاری زیادی داشته باشد.

اگر بوی عطری که خریداری کرده اید به سرعت از بین برود می توان گفت که این عدد تقلبی است زیرا که قسمت زیادی از عطر را الکل تشکیل داده است. هنگامی که یک سوم عطر و مصرف کردید می‌بینید که آن عطر تمام شد و چیزی که در آن باقی مانده است الکل می باشد. به طور کلی عطرهای تقلبی بوی واقعی را نخواهم داشت شما می توانید با بو کردن اشانتیون های واقعی یا تسترها با هم مقایسه کنید و تشخیص دهید.

بوی عطر های اصیل پر رمز و راز و پیچیده است در صورتی که از روی بوق به سختی می‌توان اعتبار را آزمایش کرد ولی آنهایی که بوی عطر خود را می شناسند فقط با بو کردن آن متوجه اصلی بودن و یا تقلبی بودن آن می توانند بشوند.

یک نکته و باور غلطی که در بین مردم رایج است این است که عطری که ماندگاری بسیار بالایی دارد عطر واقعی است و این وجود یک یا دو روز می‌توانند ماندگاری داشته باشد ولی این چنین چیزی درست نیست.

۱۰  با چک کردن بسته بندی عطر و ادکلن اصلی و تقلبی بودن آن را تشخیص دهید.

عطرهای اورجینال و  اصل و دارای اعتبار معمولاً به دور آنها صرفاً های محکمی پیچیده شده است در اینجا می توانید مشاهده کنید که تلفن اطراف بسته‌بندی آن یا آزاد است درست پیچیده نشدن سلفون دور آن که نشان دهنده  تقلبی بودن آن است.

۱۱  عطرهای اصلی و تقلبی از نظر رنگ با نسخه های اصلی خود تفاوت دارند.

درصورت دیده شدن رنگ مایع داخل شیشه می توان به تفاوت های که بین تا عطر تقلبی و اصلی وجود دارد پی  برد. به طور کلی رنگ عطرهای طبیعی و اصلی به صورت زلال و ملیح هستند ولی عطرهای تقلبی دارای رنگ تیره تری می باشند.

۱۲  ادکلن و عطر خود را تست کنید.

هنگامی که شما ادکلن وعطر را تست می کنید قبل از آن باید به مشخصات دیگر آن که در بالا به آن اشاره کردیم توجه کنید و بوی آن را مورد تحلیل و تجزیه قرار دهید باید به این نکته توجه داشته باشید که عطرهای تقلبی غالباً باعث وجود یک آلرژی در بعضی افراد مانند خارش و یا جوش روی پوست می شوند.

وقتی یک عطر و ادکلن خود را از جنبه های گوناگون و مختلف مورد بررسی قرار دادید می توانید مقداری از آن را روی پوست خود اسپری کنید و به این نکته توجه داشته باشید که در مدت تمام روز روی آن چطوری تغییر  پیدا می کند.

اگر از یک عطر و ادکلن اورجینال و اصلی استفاده کرده باشید در طول روز متوجه می‌شوید که به صورت تدریجی بوی آن کاهش می یابد و ظاهر شدن رایحه های میانی و پایانی به صورت آرام در طول روز روشن می شود عطرهایی که معمولاً تقلبی هستند و رایحه آنها تقریباً حدود ۲ یا ۳ ساعت ماندگاری خود را می تواند حفظ کند.

۱۳  نکته‌ای که در عطر موردنظر وجود دارد را باید بشناسید قبل از خرید با استفاده از سایت های معتبر و مشخص می توانید مشخصات این عطرها و نوت ها را پیدا کنید و آن را مطالعه نمایید باید از این مطلب آگاهی داشته باشید که عطرتان  بوی تک نتی یا بوی پیچیده‌ای دارد عطرهایی که تک نوتی هستند دارای نوت های آغازین می‌شوند به طور  کلی نداشتن نوت های میانی و پایانی همیشه نشانه تقلبی بودن آن عطر نمی باشد.

وقتی که میخواهید یک عکس را از نظر اعتبار مورد بررسی قرار دهید باید دقت و توجه داشته باشید که آیا بوی آن عطر غیرعادی و عجیب است و یا با توجه به محصولاتی که در سایت لیست شده است تطابق دارد. به طور مثال اگر  با بوی یاس آشنایی دارید و عطر مورد نظر شما دارای بوی یاس است آیا می‌توانید آن را تشخیص دهید این یکی دیگر از راههای تشخیص بودن عطر تقلبی از اصلی میباشد.

۱۴  به طور معمول از های تقلبی بوی الکل می دهند زیرا در آنها از افزودنی های غیرمجاز و غیر استاندارد و الکل استفاده می شود و بوی بدی دارند بد ترین و بزرگترین معایب کمپانی سازنده عطر می باشد که از بوی عطر آنها بوی الکل را می توان استشمام کرد و این یک سنگ بسیار بزرگ است پس هر وقتی که بوی الکل به مشام شما رسید شک و تردید نداشته باشید که مانع تقلبی است.

۱۵ نوشته عربی

به هیچ عنوان هنگامی که نوشته عربی روی عطرها را مشاهده کردید می‌توانید بگویید که آن ها تقلبی هستند ولی این یک باور اشتباه و غلطی است که در بین افراد زیادی رواج پیدا کرده است زبان عربی به عنوان یک زبان بین المللی محسوب می شود که بر روی بیشتر کالاهای صادرات آن را چاپ می کنند.

در موقع خرید کردن لازم است که به نکاتی که در بالا گفتیم توجه کنید چه مواردی مانند جعبه درب شیشه سلفون خود شیشه بهترین راه ها برای تشخیص دادن عطر تقلبی از اصلی آن می باشد اگر یک عکس در غرب خریداری کرده باشید و بخواهید عطری شبیه آن را به خرید کار بسیار ساده ای برای شما است زیرا که با تست کردن و کمی دقت می توانید تفاوت را احساس کنید و بعد از خرید کردن از فروشگاه های دارای اعتبار حتما باید فاکتور با مهر فروشگاه را نیز دریافت کنید.

چطور میتوان ادکلن اصل را از روی بارکد تشخیص داد؟

بهترین روش برای تشخیص دادن ادکلن اورجینال از تقلبی آن استفاده کردن از روی بارکد آن می باشد در زیر جعبه بارکد عطر اصلی و اورجینال چاپ شده است این بار کد نشان دهنده زمان و مکان تولید عطر را مشخص می‌کند برای این که بتوانید از این روش استفاده کنید باید بر روی گوشی خود نرم افزار اسکنر را نصب کنید با اسکن کردن بارکد توسط گوشی میتوانید از اصلی بودن یا نبودن آن مطمئن شوید اگر عطر شما اصلی باشد مشخصات ادکلن روی گوشی شما نشان داده می شود.

قیمت ادکلن اورجینال و اصل چقدر میباشد؟

تفاوت اصلی ادکلن اورجینال با فیک در قیمت آن می باشد تقریباً ادکلن که اورجینال است از چند ساعت هزار تومان قیمت آن شروع شده و تا چند میلیون هم می باشد ولی قیمتهای ادکلن های تقلبی از ۵۰ و ۶۰ هزار تومان تا صد هزار تومان تغییر پیدا می کند.

چگونه ادکلن اصلی و تقلبی شالیز را تشخیص دهیم؟

نام شالیز بر روی شیشه ادکلن و به صورت برجسته باید حک شده باشد در این صورت این ادکلن اصلی میباشد.

چگونه عطر تقلبی و اصلی لانکوم را تشخیص دهیم؟ تشخیص اصلی بودن عطر لانکوم را میتوان از روی بارکد ای که در پشت جعبه و در قسمت پایین آن چاپ شده است تشخیص داد.

تشخیص اصل بودن ادکلن اکلت چیست؟

راه تشخیص دادن ادکلن اکلت با توجه کردن به درب آن است اگرچه هر دو نوع اصلی و تقلبی آن جنس درش از پلاستیک می باشد ولی در جنس اصلی آن روی در نگین های وجود دارد که این نگین ها از جنس شیشه می باشد در حالی که میانگین های روی در فیک آن از نوع  پلاستیکی است.

مشخصات ادکلن اورجینال درک چیست؟

یکی از انواع خوشبو ترین و بهترین ادکلن های مردانه که ساخت کشور فرانسه است سالیان زیادی میباشد که در بازار عرضه می‌شود مارک درک می باشد. در مدل چینی ای نو ع ادکلن یک  نام انگلیسی رینگ به رنگ نارنجی بر روی بدنی شیشه عطر قرار دارد در مدل اصلی آن روی شیشه این عطر دو ضربدر بزرگ را می توان مشاهده کرد که هک شده و مایع داخل آن رنگ طلایی دارد برای آن گرم و تند می باشد.

راه تشخیص دادن ادکلن اورجینال ورساچه؟

اگر شرکت در دو نوع ادکلن اصلی و اورجینال و ادکلن تقلبی هر  دو جنس آن از شیشه است ولی در مدل ادکلن اورجینال شیشه آن به صورت یکدست و شفاف تر می باشد و در مدل اصلی آن میتوان نام ورساجه را  بر روی شیشه آن که حک شده مشاهده کرد. و در زیر شیشه آن می توان  کد جعبه به وسیله لیبل را مشاهده کرد اکنون ادکلن ورساچه مشکی اورجینال در بازار به حدود قیمت یک میلیون و ۷۰۰ هزار تومان می‌رسد و ادکلن ورساچه فیک که اندازه آن ۳۵ میل است حدود ۵۰ هزار تومان می باشد.

 

 

راه تشخیص دادن ادکلن ورساچه کریستال نویر چیست؟

درب ادکلن ورساچه کریستال نویر اورجینال از ظرافت بسیار بالایی برخوردار می باشد و به صورت زیبا برشکاری شده است در صورتی که نمونه تقلبی آن این ظرافت را دارا نمی باشد و وزن آن هم نسبت به اصلی سنگین تر است و در مدل اصلی نام آن به صورت برجسته بر روی شیشه حک شده و آن را می توان مشاهده کرد.

ادکلن اصل و فیک ورساچه صورتی چه تفاوت هایی دارند؟

در ادکلن ورساچه صورتی اصل و تقلبی هر دو نوع آن بدنه آن از نوع شیشه می باشد ولی در نسخه اصلی آن نام برند بر روی شیشه حک شده که به صورت برجسته می باشد مادر نمونه اورجینال آن از پمپ فلزی استفاده کرده‌اند ولی در نسخه تقلبی آن بیشتر پمپ های آن از جنس آلومینیوم می باشد که کیفیت زیادی ندارد و باعث نشتی می گردد.

ادکلن اصلی شنل و تقلبی را چه جوری تشخیص دهیم؟ یکی از محبوب ترین ادکلن ها برند شنل است نمونه های تقلبی آن به صورت فراوانی در بازار دیده می‌شود برای تشخیص دادن نوع اصلی آن باید به شیشه آن دقت زیادی کرد و باید نام برند را به صورت برجسته بر روی شیشه مشاهده کرد  در نمونه های تقلبی آن رنگ ها به صورت تیره تر می باشند و همچنین باید برچسبی که در روی شیشه قرار گرفته است را بتوان بدون هیچ مشکلی بتوانید بخوانید و به طور کلی محتویاتی که درون شیشه عطر قراردارد نباید هیچ رسوبی داشته باشد.

روش تشخیص دادن ادکلن اورجینال بلو شنل؟

در هر دو حالت فک و اصلی آن جنس بدنه آن از شیشه است و در آن فلزی می باشد ولی فقط در نوع اورجینال آن است که نام برند بر روی شیشه توسط لیزر حک شده است و مورد دیگر اینکه پمپ ادکلن اصلی از نوع فلزی و در تقلبی آن از نوع آلومینیوم می باشد.

روش تشخیص دادن ادکلن کوکو مادمازل شنل اصلی

جنس بدنه این اتوبوس از جنس شیشه است و دارای وزن سنگینی می باشد در حالی که نمونه فیک و تقلبی آن دارای در پلاستیکی می باشد  در نمونه اصلی آن روی شیشه با لیزر نام آن حک شده در حالی که در نمونه فیک آن وجود ندارد.

راه تشخیص دادن ادکلن  اورجینال بلک افغان چیست؟

عطر بلک افغان دارای یک رنگ قهوه ای تیره که مایل به رنگ سیاه است می باشد این ادکلن اصلی دارای دو درب تزئینی چوبی و یک درب فلزی است در حالی که در نوع تقلبی آن فقط یک در روی ادکلن به صورت چوبی قرار گرفته است.

راه تشخیص دادن ادکلن کرید  اونتوس ارجینال؟

درب ادکلن در نمونه اصلی آن  کمی سنگین تر می باشد و روی آن سلفون کشیده نشده است نوع اصلی آن نام برند بر روی شیشه به صورت برجسته دیده می شود باید برای تشخیص دادن نوع اونتوس های مشکی توجه داشته باشید که درب بالای آن به رنگ نقره ای می باشد.

کلام آخر در مورد اورجینال و یا فیک بودن عطر و ادکلن

با خریدن یک ادکلن اورجینال می‌توانید یک حس خوب و خوش بو و حال احساس خوشتیپ بودن را به اطرافیان خود هدیه دهید ولی هنگام خرید کردن ادکلن نوع مردانه و  نوع زنانه آن باید دقت بسیار بالایی داشت

یک مطلب بسیار مهم از ها حدود ۵ تا ۱۲ سال طول میکشند تا فاسد شوند و هنگامی که فاصله می شود روی آن را یک لایه روغنی تشکیل می‌دهد و به صورت دو رنگی در می آیند.

بعضی از کمپانی های مشهور فرمول ادکلن خود به شرکت های گمنام که به صورت قانونی می باشد می فروشند و شرکتهای خریدار آن فرمول را با کمی تغییر و استفاده از مواد ارزان تر تهیه کرده و برای کشورهای دیگر تولید می‌کند و ادکلن این شرکتها تقلبی به حساب نمی آیند این شرکت ها نام خود را به صورت واضح بر روی شیشه ها حک می کنند ولی باید دقت کنید که اورجینال هم نیستند و با قیمت کمتر در بازار به فروش می رسند.

به طورکلی ساده ترین و آسان ترین راه برای تشخیص دادن ادکلن اصلی از تقلبی خرید کردن از یک فروشگاه معتبر است که بتواند همه دغدغه های فکری ما را برای خرید ادکلن و عطر از بین ببرد می توانید با یک دوست و یا یک فروشگاه  اینترنتی مانند شیک فام فروشگاه معتبری هست عضو شوید و از تخفیفات ویژه آن استفاده کنید

این فروشگاه علاوه بر اینکه یک فروشگاه معتبر و دارای یک نماد مشخص می باشد عضو انجمن شغل های اینترنتی با یک ضمانت نامه کاملا واقعی می باشد و تقریبا بیشتر از ۱۲ سال است که در قالب یک فروشگاه اینترنتی فعالیت می کند یکی از مزایای خرید از این شرکت اینترنتی این است که نسبت به سایر فروشگاه‌های اینترنتی دیگر قیمت ارزان تری دارد و مزایای دیگر این فروشگاه یک درگاه امن بانک ملت برای پرداخت داردو دارای تضمین قیمت و گارانتی  و پرداخت وجه در محل را دارا می باشد

جهت اطلاع از قیمت محصولات و سفارش با ما تماس بگیرید.

176 98 78 0910

محصولات پر طرفدار

X